Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Camtasia Relay Kimler Kullanıyor

Camtasia Relay Kimler Kullanıyor

 

Kimler Kullanıyor?

 

James Madison Üniversitesi
Amerika Birleşik Devletleri’nin doğu kıyılarında sık sık olumsuz hava koşulları ve bu koşulların getirdiği sağlık problemleriyle mücadele etmek için Virginia’daki James Madison University Camtasia Relay kullanıyor.
   

Seattle Pacific Üniversitesi
Sınıflardaki dersleri kaydetmek, öğrencilerine destekleyici programlar hazırlamak ve hatta günlerce süren konferansları kaydedip kampüs çapında izlenmesini sağlamak için Seattle Pacific University Camtasia Relay’e güveniyor.
 
   

West Virginia Üniversitesi
West Virginia Universitesi Tıp Fakültesi 2009 yılından beri Camtasia Relay kullanıyor. Tıp fakültesi üniversitenin tıp, hemşirelik, eczacılık ve dişçilik bölümlerine sahip ve 3 kampüse yayılmış durumda.
   
  QAD
1979 yılından beri tüm dünyada kurumsal bilişim çözümleri sunan QAD, 2011 yılının Mart ayından beri Camtasia Relay’i şirket içi eğitimlerinde ve kurumsal sunumlarında kullanıyor.
   

UMass Boston
Camtasia Relay’i tam 9 ay test ettikten sonra kullanmaya karar veren 32 fakültenin öğretim görevlileri, öğrencileri ve yöneticileri şimdiden 6,000’den fazla içerik yaratmış durumda.
   

Columbus State Community College
11,000’den fazla öğrenciye uzaktan eğitim veren Columbus State Community College eğitim performansını arttırmak için Camtasia Relay’i seçti.
 

University of Aberdeen
Ortalama olarak her biri 100 öğrenci kapasiteli, sayısı 50’den fazla olan tüm amfilerinde Camtasia Relay kullanan University of Aberdeen’in 350’den fazla öğretim görevlisi ve yöneticisi her hafta 100’den fazla video yaratıyor.