Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Camtasia Relay Özellikler

Camtasia Relay Özellikler

  Özellikler

İçeriğinizi sunmak son derece kolaydır.
     
  Esnek Kayıt
Bir PC veya Mac’a istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kayıt yapın. Şirketinizdeki eğitimde veya sınıfınızda çekmiş olduğunuz videoları bir webcamle veya Camtasia Relay’in mobil uygulaması olan Fuse® ile çekmiş olduğunuz kendi görüntülerinizle birleştirerek daha ilgi çekici hale getirin. Fuse® iOS ve Android uygulamaları için geliştirilmiş bir uygulamadır.
     
  Akıllı Özellikler
Camtasia Relay sizin adınıza düşünerek yüksek kalitede videolar yaratmanızı sağlar. Mikrofonunuzu otomatik olarak algılayıp gerekli ayarlamaları yapar, ses kötüyse sizi uyarır, sunumunuzu kaydetmenizi hatırlatır ve videonuz hazır olduğunda bilgilendirir.
     
  Kolay Paylaşım
Video içeriğinizi paylaşmak çok kolay. Sunum veya konuşma yapanların her seferinde doğru ayarları arayarak vakit kaybetmemesi için video üretim ayarları yaratın ve Camtasia Relay’in sunucu içerisinde konuşmaları işleyip herkesin kullanabileceği bir alt yazı haline getirmesini izleyin.

 
   

İçeriğinizi paylaşmak ve izlemek çok daha kolaydır.

Önemli İçeriğe Kolayca Ulaşın
Kullanıcılar bir slaytta bulunan veya kayıt sırasında söylenen kelime veya cümleleri arayarak hızlı bir şekilde ihtiyaç duydukları içeriğe ulaşabilirler. Aynı zamanda sunumun içindekiler bölümünden istedikleri konu başlığını seçerek ilgilerini çeken bölüme atlayabilirler.

 
     

İçeriğiniz İstenildiği Kadar İzlensin
Bir dersi, toplantıyı veya sunumu kaydetmek izleyicilerinizin onları ihtiyaç duydukları kadar tekrarlayabilmelerine olanak verir. Camtasia Relay’in altyazı fonksiyonelliği videolarınızı herkesin anlayıp erişebileceği bir içeriğe kavuşturur. Bu içerik onu şirket içi, şirket dışı eğitimler veya ön çalışmalı sınıflar (flipped class) için ideal bir araç haline getirir.

 
     

Videolarınıza İstediğiniz Yerden Ulaşın
YouTube, Blackboard, Moodle, var olan bir dosya sunucusu, herhangi bir internet veya FTP sunucusu, iTunes U, Screencast.com ve daha pek çok kaynakla Camtasia Relay’ı kulanabilirsiniz. Böylece izleyicileriniz sunumları her yerden ve PC, Mac, iPod, iPad, iPhone gibi neredeyse her cihaz üzerinden seyredebilirler.