Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Camtasia Relay

Camtasia Relay

 

Nedir?

Camtasia Relay üniversitelerde, K-12 okullarında, sağlık kurumları ve ticari organizasyonlarda bir sunumun, kurum içi bir eğitimin, bir dersin veya bir toplantının kaydedilerek tüm organizasyon içerisinde güvenli bir şekilde arşivlenmesini ve paylaşılmasını sağlayan bir çevrimiçi eğitim ve e-öğrenme yazılımıdır. Camtasia Relay’in güçlü merkezi sunucusu kullanıcıları kurulum, yönetim ve kullanımın teknik zorluklarından kurtararak sadece içeriklerine odaklanabilmelerini sağlar.

Ne İşe Yarar?

Camtasia Relay organizasyonunuz içerisindeki herkesin canlı eğitimleri, dersleri ve toplantıları bir PC veya Mac üzerinden kolayca kaydedebilmeleri ve bunları otomatik olarak paylaşmaları için gelişmiş bir süreç yaratır. Bütün ağır iş merkezi sunucu tarafından yüklenildiğinden eğitmenler veya konuşmacılar teknik detaylarla vakit kaybetmeden işlerine odaklanabilirler.

Camtasia Relay birbiriyle kusursuz uyum içerisinde çalışan iki bileşenden oluşur:

Kaydedici (recorder) PC veya Mac üzerinde çalışır ve ses, ekran aktivitesi ve klavye/fare girdilerini kaydeder.

Sunucu (server) Windows Server 2003 veya Windows Server 2008 üzerinde çalışarak kaydedilen bilgileri işleyip yayınlama görevini üstlenir.
 
  Kolay Kurulum
Camtasia Relay istek üzerine kayıt, otomatik bilgilendirme, esnek şifreleme ve yayınlama gibi
“kur ve çalışsın” özellikleriyle BT ve sistem yöneticilerinin süreci kolaylıkla yönetebilmelerini sağlar
   
  Kolay Kullanım
Sadece üç tıklamayla Camtasia Relay’in sunum kaydını kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilir ve elinizdeki bilgiyi rahatlıkla, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan tüm organizasyon içerisinde paylaşabilirsiniz.
   
  Düşük Maliyet
Kontrat ihtiyacı yok, kişi başı lisans ücreti yok. Camtasia Relay’I sınırsız sayıda kullanıcıya ulaştırmak için tek bir lisans sahibi olmak yeterlidir. Camtasia Relay’in tüm dünyadaki eğitim kurumları için özel fiyatlandırması vardır