Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Camtasia Studio Aksesuarlar

Camtasia Studio Aksesuarlar

 
  Camtasia Studio Aksesuarları

Camtasia Studio’yu istediğiniz yönde kişiselleştirebilmenize olanak tanıyarak ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt verebilmesini sağlayacak aksesuarları indirip yükleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz içeriklerle daha özel videolar yaratmaya hazır olun.
 
  Camtasia Studio Medya Kütüphanesi
Projeleriniz ve çalışanlarınız arasında tutarlı ve benzer bir görünüm yakalayarak bu düzenlemelerle vakit kaybetmemek için medya kütüphanenizi oluşturun. Sizin için hazırlanmış geniş kütüphane içeriğini ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ayrıca videolarınıza profesyonel kalitede müzikler ekleyebilmeniz için Camtasia Studio’nun müzik arşivini kullanabilirsiniz. Tüm müzik parçaları Camtasia Studio 8 kullanıcıları için ücretsizdir.
 

 
PowerPoint Sunumları için Camtasia Studio Arka Planları
Camtasia Studio’nun MenuMaker arka planlarının ulaştığı popülerlik üzerine hazırlanmış olan Microsoft PowerPoint arka plan şablonlarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan şablonlar TechSmith’in Camtasia Studio yazılımı ile kaydetmiş olduğunuz PowerPoint sunumları için özel olarak hazırlanmıştır. Bunlar standart şablonlardır ve herhangi bir sunumunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
  MenuMaker Şablonları
Camtasia Studio ile birlikte gelen tamamlayıcı bir uygulama olan Camtasia MenuMaker, izleyicilerinizin içeriğinizi kolaylıkla takip edebilmeleri için kolaylıkla dikkat çekici CD-ROM menüleri yaratabilmenizi sağlar.
Sunumlarınıza daha fazla göz alıcılık mı katmak istiyorsunuz? Beğendiğiniz şablon koleksiyonlarını ücretsiz olarak indirin ve MenuMaker projelerinizde kullanın.
 
  Camtasia Studio Legacy Aksesuarları
Daha önceki Camtasia Studio sürümleriyle kullanarak videolarınızı zenginleştirmek için Camtasia Studio Legacy aksesuarlarını kullanabilirsiniz.
• Camtasia Player
• Camtasia Studio MenuMaker Şablonları
• PowerPoint Arka Planları
• Camtasia Legacy Theatre
• Camtasia Studio ExpressShow Kaynak Kodu Projesi