Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Jing Ozellikler

Jing Ozellikler

 
  Özellikler

Jing bilgisayarınızdaki görüntüleri biranda yakalayabileceğiniz veya videolar yaratabileceğiniz ve bunları istediğiniz herkesle paylaşabileceğiniz her zaman kullanıma hazır ücretsiz bir yazılımdır. Jing tüm çevrimiçi diyaloglarınıza basit görsel unsurlar ekleyebileceğiniz kullanımı kolay, mükemmel bir araçtır.

Ekran görüntüleri için Jing
 
Gördüğünüzü yakalayın
Jing güneşi istediğiniz an harekete geçip ekranınızdaki bir pencerenin veya bir bölgenin görüntüsünü yakalamak için masaüstünüzde durur.

Jing paylaşmayı sever

Ekran görüntünüzü internette yayınlayın. Jing’le bloğunuza bir görüntü ekleyebilir, o görüntüyü e-postayla veya IM ile istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Jing görüntülerinizi ayrıca Facebook, Twitter, Flickr ve Screencast.com’da da paylaşabilirsiniz.

 
 
 

Sadede gelin
Bir noktanın altını çizmek veya karışık bir konuyu anlatmak mı istiyorsunuz? Yakaladığınız ekran görüntüsüne metin, ok ve çizgiler ekleyerek anlatımınızı güçlendirin.
  Beklemeye gerek yok
Yaratmış olduğunuz bir görüntüyü Screencast.com veya Flickr gibi bir yere gönderdiyseniz Jing not panonuza bir bağlantı adresi kopyalar. Bu bağlantıyı messenger’ınıza, e-posta mesajınıza, bir forum paylaşımınıza yapıştırarak ona tıklayan kişinin ekran görüntünüze ulaşmasını sağlayın.
 
 
Ekran kayıtları için Jing
Ne görüyorsanız onu kaydedin
Ekranınızda kaydetmeyi istediğiniz bir pencere veya bölge seçin ve Jing o alanda olup biten her şeyi kaydetmeye başlasın. Basit fare hareketlerinden tamamen seslendirilmiş videolara kadar Jing gördüğünüz ve yaptığınız her şeyi kaydedecektir.
Jing videolarının uzunluğu 5 dakikadır ve bu videoları Screencast.com, Facebook ve Twitterda paylaşabilirsiniz.
 
 

Çalışırken seslendirin
Eğer bilgisayarınızın bir mikrofonu varsa Jing yaptığınız tüm hareketlerle birlikte seslendirdiğiniz notlarınızı da kaydeder.
Konuşma hızında paylaşım
Kaydınız bittiği an yaratmış olduğunuz görüntü sosyal medyada, e-postayla, mesajlaşmayla veya herhangi bir internet sayfasında paylaşmaya hazırdır.