Şirketimiz 2000 yılında Erzincan'da son kullanıcıya donanım satışı yapmak amacıyla faaliyete başlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu müşteri portföyünü geliştiren Mazlum Bilgisayar kurulduğu günden bu yana ürün portföyünde Amd İşlemci ve Anakartların yeri ayrı tutulmuştur.

Son kullanıcıya fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini başat ilke kabul eden şirketimiz, Internet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak mazlumlar.com ve mazlumbilgisayar.com adresilerinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı güncel bir içerikle, bilgisayar piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha ucuz, hızlı ve erişilebilir çözümler ksunarak hizmet kalitesini artırmak için e-ticarete geçiş kararı alınmış, bu anlamda proje çalışmalarını tamamlamış, müşteri odaklı, güvenli ve hızlı bir e-ticaret sitesi (mazlumlar.com) oluşturulmuştur. Hayata geçirilen bu proje ile hem son kullanıcıya hem de bayii kanalına ulaşmak hedeflenmiştir.

Mazlum bilgisayar kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye, ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.

 

Salih MAZLUM / Yusuf MAZLUM

Mazlum Bilgisayar