Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Morae Kimler Kullanıyor

Morae Kimler Kullanıyor

 
 
   
  SAP
SAP yıllık kullanıcı grubu konferanslarındaki test istasyonlarında kullanılabilirlik testleri gerçekleştirmek için Morae kullanarak binlerce saatlik temiz, detaylı, sınıflandırılmış ve arama yapılabilir veriye sahip.
   
  Customer Experience Labs
Customer Experience Labs katılımcıların reaksiyonları, yüz ifadeleri, vücut dilleri ve sözlü yorumlarını Morae ile toplayıp işleyerek toplam odak grubu deneyimlerini test ediyor.
   
  Indiana Üniversitesi
Indiana Üniversitesi 20’den fazla üniversite ve yüksek eğitim kurumunun katıldığı 6.8 milyon dolarlık Sakai yazılım geliştirme projesi için Morae ile test ve analiz zamanından ve binlerce dolarlık laboratuvar masraflarından tasarruf ediyor.
   
  Landmark College Institute
Bir araştırma ve eğitim enstitüsü olan The Landmark College Institute kampüsteki öğretmen ve öğrencilerin kullanılabilirlik testleri yapabilmesi için Morae’yi Çok Amaçlı Tasarım ve Kullanılabilirlik Laboratuvarında kullanıyor.
   
  Michigan State University
MSU içerisinde Avrupa ve Amerika’dan 11 üniversitenin katılımıyla kurulmuş olan M.I.N.D. laboratuvarlarında Morae insan-bilgisayar iletişimini ve sanal ortam tasarımını araştırıyor.
   
  IDEXX Laboratuvarları
Dünya çapında 16 ülkede faaliyet gösteren IDEXX, Catalyst Dx™ Chemistry Analyzer adlı yeni ürününün hızlı ve kullanımı kolay özelliklerle donatılması için Morae’ye güvendi.
   
    Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri Akademisi
A.B.D. Hava kuvvetleri akademisi eğitimlerinin kalitesini yükseltmek ve istenildiği zaman hızlı bir şekilde bilgilendirmeler yapabilmek için taşınabilir bir Morae Laboratuvarları kullanıyor.