Siparişim elime ne zaman ulaşır?
mazlumbilgisayar.com veya mazlumlar.com , sitesinden alışveriş yapan müşterilerimizin siparişleri ödeme bilgilerinin tarafımıza gelmesi ile birlikte sevkiyat işlemleri başlatılır. Bu süre 3 günü geçmez. Tatil sürelerinde kargonun çalışmadığı varsayılırsa sürenin uzaması durumu gündeme gelebilir.


Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)


Hatalı, Eksik veya Sorunlu Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.


Kargo Ücretleri
120 TL üzeri siparişlerinizde kargo bedava, 120 TL altı siparişlerinizde ise sabit 5 TL kargo masrafı alınmaktadır. Kıbrıs'a gönderilecek tüm siparişler karşı ödemeli olarak yollanacaktır.


Yurtdışına Teslimat
Şu anda mazlumlar.com'dan yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.