Ana Sayfa \ Markalar \ TechSmith \ Snagit Kullanim Örnekleri

Snagit Kullanim Örnekleri

Eğitimde Snagit
  Videolu Eğitim ve Ders Notları
Snagit’le eğitmenler öğrencileri için kolayca eğitim videoları hazırlayıp sosyal medyadan internet servislerine kadar her ortamda paylaşabilirler. Ayrıca Snagit’in not alma ve düzenleme araçları öğrencilere görsel yönü ağır basan daha ilgi çekici ve daha kolay anlaşılabilir ders notları yaratma olanağı sağlar.
 

Araştırma
İnternet sitelerini veya bir ekrana sığmayan uzun internet belgelerini Snagit’in kayan ekran yakalama (scrolling screen capture) aracıyla kaydedin. Kullanmak istediğiniz resim ve grafikleri arşivleyin ve anahtar kelimelerle arşivinizi kolayca düzenleyin.

 

Ortak Çalışma
Ev ödevlerine, raporlara Snagit’in çizim araçları ile notlar ekleyin, düzeltmeler yapın. Projeler hakkında düşündüklerinizi, yapılması gerekenleri kolayca videolar hazırlayarak öğrencilerinize anlatın, etkili sunumlar hazırlayın.

 

Eğitim
Snagit’in ekran görüntüsü yakalama ve not düzenleme araçlarını kullanarak hem öğretmenler, hem de öğrenciler için anlaşılması kolay görsel kılavuzlar hazırlayın veya daha karışık içerikleri anlatmak için videolar yaratın.

 

 
Ofiste Snagit
  İletişim ve İşbirliği
Snagit ihtiyacınız olan video ve görsel içerikleri hazırlayıp bunları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde paylaşmanın en kolay yoludur. Snagit’in esnekliği onu şirketinizin özel ihtiyaçlarına göre kişiselleştirmenizi ve büyük ölçekte uygulamanızı sağlar. Snagit’le hızlı ve basitçe içeriğinizi tüm ekibinizle, tüm şirketinizle, hatta tüm müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
 
Araştırma ve Kayıt
Çevrimiçi makaleler, bütün bir internet sayfası, resimler ve videolar dahil ekrandaki herhangi bir görüntüyü yakalayın. Kaydetmiş olduğunuz bu kaynakların önemli yerlerini işaretleyin, notlar alın ve arşivinizi anahtar kelimeler ile düzenleyin. Hassas bilgileri Snagit’in düzenleme araçlarıyla gizleyin.
  Eğitim
İş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize tam olarak neyi nasıl yaptığınızı anlatın. Şirket içi veya şirket dışı eğitimleriniz için adım adım eğitim videoları veya nasıl yapılır dokümanları yaratın. Snagit hazırlamış olduğunuz videoların istenildiğinde istediğiniz kişiler tarafından ulaşılabilmesini kolaylaştırın.
  Dokümantasyon
Dokümanlarınıza biraz heyecan katarak daha ilgi çekici olmalarını mı istiyorsunuz? Snagit yaratıcı ve dikkat çekici içerikler yaratarak bu içerikleri doğrudan Microsoft Word ve Microsoft PowerPoint’e göndermenizi sağlayacak çok çeşitli araçları kullanımınıza sunuyor.
 

 
Evde Snagit
  İletişim
İster bir arkadaşınıza yol tarif ediyor olun, ister bir ekran görüntüsünü Facebook’da veya blogunuzda paylaşmak, Snagit ekran görüntülerini yakalayıp düzenlemenizi veya bir fikri daha iyi açıklayabilmeniz için videolar kaydetmenizi kolaylaştırır. Snagit kütüphanenizle daha önce yaratmış ve paylaşmış olduğunuz içerikleri kolayca bulup yeniden paylaşabilirsiniz.
 
Araştırma
Belki yeni bir ev veya yeni bir iş arıyorsunuz. Belki de aile geçmişinizi veya genetik biliminin geldiği en son noktayı öğrenmek istiyorsunuz. Snagit çevrimiçi aramalarınızın kaydını tutmanızı kolaylaştırır. Ekrandan ilginizi çeken görselleri veya videoları yakalayıp notlar ekleyin ve bunları Snagit Kütüphanenizde düzenleyip saklayın. Snagit dijital fotoğraf makinenizden veya cep telefonunuzdan aldığınız görüntülerle de çalışır.
  Kayıt Tutma
Günümüzün dijital dünyasında pek çok işlem çevrimiçi gerçekleşmekte ve faturaların, önemli kayıtların saklanması sıkıntılar yaratabilmekte. Snagit’le vergilerinizi düzenleyebilir, çevrimiçi faturalarınızı yönetebilir ve hesap hareketlerinizin kayıtlarını tutabilirsiniz.