Snagit

 
Nedir?

Snagit göz alıcı görseller ve videolar yaratmak için ihtiyaç duyulan tüm araçları barındıran bir ekran yakalama (screen capture) yazılımdır. Snagit istediğiniz ekran görüntüsüne odaklanarak onu sizin için yakalar. Yakalamış olduğunuz görüntünün üzerinde değişiklikler yapıp farklı efektler uygulamanıza izin vererek ilgi çekici görseller yaratmanızı ve aileniz, dostlarınız veya iş arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.
 
Ne işe yarar?

Her gün dünyada milyonlarca insan fikirlerini görsel olarak daha iyi anlatabilmek ve oluşturdukları içerikleri daha ilgi çekici hale getirmek için evlerinde, işyerlerinde ve okullarında Snagit kullanmaktadır.

Snagit’le eğitim dokümanlarınızı resim ve videolarla zenginleştirerek daha anlaşılır hale getirebilir, sunumlarınıza izleyicilerinizin dikkatini çekecek grafikler ekleyebilir, çevrimiçi sohbetlerinizde görsellere yer vererek akıcı diyaloglar kurabilir ve görselliğin iletişimi güçlendirdiği her alanda Snagit’in sağladığı araçları kullanabilirsiniz.

Snagit hızlı ve kolay iletişim için herhangi bir resmi göz alıcı bir görsel haline getirmenizi sağlar.
  Yakalama
Snagit’in pek çok yakalama seçeneği ile bir resmi, bir videoyu, bir paragrafı veya kayan bir pencerenin tümünü yakalayın. Hangi ekran görüntüsünü istiyorsanız ona odaklanın ve hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza kaydedin.
 
Düzenleme
Yakaladığınız görüntüye Snagit’in oklar, kenar efektleri, konuşma baloncukları gibi birçok düzenleme özelliğiyle bambaşka bir anlatım katın. Sıra dışı görsellerle çalışmalarınıza dikkat çekmek artık çok kolay.
  Paylaşma
Görüntülerinizi kaydetmekten fazlasını yapın: paylaşın! Belge ve sunumlarınıza ekran görüntülerinizi sürükleyin ve bırakın, sosyal medya ve e-posta ile paylaşın, doğrudan Screencast.com hesabınıza gönderin.