Ana Sayfa \ Markalar \ Thinstuf

Thinstuff

 

 

Merkezi Slovakya’da olan Thinstuff 2005 yılında kurulmuştur. Sunucu tabanlı bilgi işlem, istemci konsolidasyonu ve sanallaştırma konularındaki
deneyimlerini uzak masaüstü protokolünü temel alan sunucu tabanlı yazılım çözümleri geliştirmek için kullanarak küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli kurumlara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur.

Thinstuff araştırma ve geliştirme faaliyetlerini zayıf istemci bilgi işlemi üzerine yoğunlaştırmıştır. Zayıf istemci yazılımları, sunucu çözümleri ve var olan yazılımlarının daha işlevsel hale getirilmesi gelecek nesil Thinstuff çözümlerinin temelini oluşturmaktadır. Büyük kurumların ölçeklendirilebilir, yüksek performanslı ve bakımı kolay yazılım ihtiyaçları Thinstuff’un tüm çözümlerinde sağladığı ortak özelliklerdir.

•    Thinstuff XP/VS Server Windows XP, Vista, Windows 7, Small Business Server 2003/2008, Windows Server 2003/2008/2008 R2 veya Foundation Server 2008 R2 yüklü herhangi bir sistemi tam kapasiteli bir terminal sunucuya dönüştürür.
•    Thinstuff TSX Scan herhangi bir TWAIN veya WIA desteği olan uygulama, sunucu tarafında tanımlanmış olan bir tarayıcıya uzak masaüstü yolu ile bağlanıp tarama işlemi yapabilir.
•    Thinstuff TSX RemoteApp yardımı ile kullanıcılar tam bir Windows uzak masaüstü çalıştırmak yerine tekil uygulamaların RDP ile yayınlanmasını sağlayabilirler.